Pomoc dla powodzian

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Pomoc dla powodzian

Pomoc dla powodzian

23 czerwca 2010r. -  Pomoc dla powodzian.

"Jeśli ktoś potrzebuje Twojego wsparcia i pomocy - pamiętaj o nim, po prostu bądź człowiekiem"

W akcję niesienia pomocy dla powodzian włączyły się placówki oświatowe z terenu Gminy Pawłów wśród nich: Zespół Szkół w Chybicach, Szkoła Podstawowa w Łomnie, Szkoła Podstawowa w Bostowie i Szkoła Podstawowa w Pokrzywnicy. Przekazały one dary w postaci środków chemicznych dla Gimnazjum nr 2 w Sandomierzu.
Zbiórka trwała od 7 czerwca do 11 czerwca 2010 roku i w tym krótkim czasie uczniowie i nauczyciele zgromadzili bardzo dużą ilość produktów, a na miejsce te środki dostarczono 23 czerwca 2010 roku. Wśród osób przekazujących znaleźli się: Marcin Głowacki - nauczyciel ZS Chybice i SP Pokrzywnica oraz uczennice: Kinga Cieślik, Sylwia Cieślik i Natalia Kruk z ZS w Chybicach.
Wszystkim ofiarodawcom i organizatorom serdecznie dziękujemy, a w szczególności słowa podziękowania kierujemy do Pana Krzysztofa Cieślika, który w ramach wolontariatu zawiózł zebrane dary do Gimnazjum nr 2 w Sandomierzu.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo